Jak dobrać ogrzewanie akumulacyjne ?


Jakich kosztów energii należy się spodziewać ?


Jak sterować grzejnikami AeroFlow ?


Czy ogrzane powietrze jest rozprowadzane przez dmuchawę ?


Czy druga taryfa prądu jest wymagana ?


Jakiego źródła prądu potrzebują grzejniki AeroFlow ?


Czy jest alternatywa dla montażu naściennego ?


Czy systemy AeroFlow jest przyjazny dla środowiska ?


Czy systemy AeroFlow można łączyć z panelami fotowoltaicznymi ?


Jakie są warunki gwarancji dla grzejników AeroFlow ?


Wybór systemu grzewczego do domu nie jest prosty! Musisz wziąć pod uwagę różne uwarunkowania, między innymi powierzchnię do ogrzania, stan termoizolacji budynku, liczbę pomieszczeń czy stan instalacji. Niepewne przewody kominowe mogą wpłynąć na rezygnację z urządzeń na paliwo stałe, podłączenie do sieci gazowniczej wskaże, że najprościej zdecydować się na takie rozwiązanie. A jak jest z ogrzewaniem na prąd?

Dlaczego AeroFlow?

Wokół urządzeń grzewczych zasilanych z gniazdka narosło sporo mitów, jednak są i fakty, które mogą wskazać na grzejniki akumulacyjne AeroFlow jako doskonałą alternatywę dla innych sposobów produkcji ciepła. Każdy ma dostęp do prądu, ale większość myśli, że ogrzewanie elektryczne jest zbyt kosztochłonne. Nasze grzejniki ze specjalnym wkładem gromadzą ciepło i potrafią je zachować przez długi czas. Dlatego akumulacja jest zdecydowanie najkorzystniejszym rozwiązaniem wśród wszystkich systemów zasilanych prądem. Jednak czy każdego stać na takie grzanie? Jak to działa? Jakiej mocy potrzebują nowe kaloryfery? Lista pytań jest długa, ale na wszystkie warto znaleźć odpowiedź.

Klienci pytają, Henimax odpowiada

W sekcji PORADNIK zgromadziliśmy odpowiedzi na pytania, które naszym ekspertom zadają osoby zainteresowane korzyściami z instalacji ogrzewania akumulacyjnego AeroFlow. Od wyliczeń finansowych przez prawa fizyki, które odpowiadają za wydajne uwalnianie ciepła, aż po możliwość wykorzystania fotowoltaiki do ogrzania domu. Nasi rozmówcy pomyśleli o prawie wszystkim, dlatego zapraszamy do lepszego poznania naszej oferty w tym miejscu.