Firma Henimax jest wiodącym, prężnym i młodym zespołem w dziedzinie elektrycznego ogrzewania akumulacyjnego. Od 10 lat zajmujemy się sprzedażą takich urządzeń grzewczych. Dlaczego energia elektryczna? Jesteśmy zwolennikami nowoczesnych technologii zawierających w sobie aspekt ekologiczny. Jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym firmy Thermotec AG z Niemiec. To przedsiębiorca zawsze stawiający na jakość i nowoczesne wzornictwo. Oferta nasza skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do spółdzielni mieszkaniowych, salonów energetycznych, pośredników handlowych i innych instytucji.

Produkty

Oferujemy Państwu całą gamę produktów w dziedzinie akumulacyjnego ogrzewania pochodzącego w dużej mierze z odnawialnych źródeł energii. Począwszy od używanych pieców akumulacyjnych, po designerskie, najnowocześniejsze grzejniki akumulacyjne AeroFlow! Dobierz najbardziej pasujący sposób do Twoich potrzeb. Dla klientów bardziej wymagających – grzejniki, dla tych z mniejszym budżetem – piece. Oba źródła ciepła jednak w pełni satysfakcjonujące. Zobacz naszą pełną ofertę na stronie tego sklepu, lub skontaktuj się z nami wybraną przez Ciebie drogą. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Współpraca      

Jeśli widzisz siebie w roli regionalnego przedstawiciela w swoim mieście, prowadzisz sklep, hurtownię itp; koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy indywidualne podejście do klienta. Nasze relacje są tak profesjonalne i ciepłe jak nasze produkty.