„Dobry mikroklimat w domu to dziś standard. Pobór energii elektrycznej tylko w czasie taniej, nocnej taryfy, efektywna izolacja pieca oraz kompletny zestaw urządzeń sterujących zapewniają doskonałą temperaturę otoczenia i odciążają mój portfel.“ Właśnie to mogą zapewnić piece akumulacyjne marki Stiebel Eltron, dostępne w poniższej ofercie naszego sklepu.”

Zalety dynamicznych pieców akumulacyjnych Stiebel Eltron

Zastosowanie oferowanych w tej kategorii urządzeń grzewczych pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania elektrycznego. To jeden z najlepszych sposobów na zapewnienie optymalnego pod kątem wydajności działania ogrzewania, tak aby przy jak najmniejszym poborze prądu zagwarantować jak największy stopień akumulacji ciepła. Opinie na temat rozwiązań marki Stiebel Eltron, które znajdują się w naszej ofercie, jednoznacznie potwierdzają korzyści wynikające z ich użytkowania. W praktyce przekładają się one na wymierne oszczędności finansowe przy jednoczesnej gwarancji zachowania wysokiego komfortu termicznego w pomieszczeniach.

Kluczowym warunkiem, który zapewnia optymalne wykorzystanie możliwości, jakie dają dynamiczne piece akumulacyjne Stiebel Eltron, jest wybór taryfy G12 lub G12W, w której rozliczane są koszty zużycia energii elektrycznej. Dzięki nim prąd jest tańszy w określonych godzinach, w większości przypadków od 6:00 do 22:00 i od 13:00 do 15:00. W tym porach grzejniki mogą efektywnie akumulować ciepło.