Aeroflow

Elektryczne ogrzewanie akumulacyjne? Tylko we współpracy z PHU Henimax. Od lat zajmujemy się sprzedażą takich urządzeń grzewczych. Dlaczego energia elektryczna? Jesteśmy zwolennikami nowoczesnych technologii zawierających w sobie aspekt ekologiczny. Niemieckie przedsiębiorstwa od zawsze restrykcyjnie podchodziły do tego typu aspektów. Kontynuujemy te idee w Polsce.

Oferujemy Państwu całą gamę produktów w dziedzinie akumulacyjnego ogrzewania pochodzącego w dużej mierze z odnawialnych źródeł energii. Począwszy od używanych pieców akumulacyjnych, po designerskie, najnowocześniejsze grzejniki akumulacyjne AeroFlow! Dobierz najbardziej pasujący sposób do Twoich potrzeb. Dla klientów bardziej wymagających – grzejniki, dla tych z mniejszym budżetem – piece. Oba źródła ciepła jednak w pełni satysfakcjonujące.

Jesteśmy oficjalnym i jedynym partnerem biznesowym firmy Thermotec AG z Niemiec. To przedsiębiorca zawsze stawiający na jakość i nowoczesne wzornictwo. Mamy przywilej współpracować z Thermotec AG dla Państwa korzyści. Oferta nasza skierowana jest nie tylko do klientów fizycznych, ale także do spółdzielni mieszkaniowych, salonów energetycznych, pośredników handlowych i innych instytucji.

Zobacz naszą pełną ofertę na stronie tego sklepu, lub skontaktuj się z nami wybraną przez Ciebie drogą. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Nasi partnerzy: Dimplex, Aeroflow, Thermotec AG

W pigułce: AeroFlow

Siegel
– Długo oczekiwany następca pieca akumulacyjnego
– Design stworzony z myślą o nowoczesnych wnętrzach – element inteligentnego domu
– Czytelny wyświetlacz LED z funkcją dziennego lub tygodniowego programowania
– Nie wymaga specjalistycznego montażu, podłączenie za pomocą wtyczki 230V
– Opcjonalnie sterowanie smartfonem z dowolnego miejsca przy pomocy modułu GSM
– Krótki czas ładowania – długi czas eksploatacji ciepła
– Antyalergiczny system rozprowadzania ciepła – AeroFlow®