ENERGOOSZCZĘDNE OGRZEWANIE AKUMULACYJNE – AEROFLOW®

Wydajne grzejniki elektryczne AeroFlow są świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie jest dostęp do prądu. To rozwiązanie nie tylko ma doskonały wpływ na środowisko, ale dzięki niemu nie musisz dodatkowo inwestować pieniędzy w instalację.

Stosując je jako główne ogrzewanie w Twoim nowym domu – oszczędzasz na kotłowni, drogich instalacjach, serwisach i kosztach pobocznych. W dodatku energooszczędne ogrzewanie elektryczne pokojowe jest wydajne i wcale nie takie drogie, jak się powszechnie uważa. Idealne sprawdzi się w połączeniu z dostawcą energii ze źródeł odnawialnych (energia wiatrowa, woda, fotowoltaika).

Możesz też zastosować je jako dodatkowe źródło ciepła w połączeniu z piecem opalanym drewnem lub jako niezależny od reszty domu kaloryfer łazienkowy. Nasze ekonomiczne grzejniki szamotowe to najlepszy sposób na ciepło, komfort i nowoczesność. Teraz w łatwy sposób możesz sterować odpowiednią temperaturą, dzięki czemu zaoszczędzisz czas oraz pieniądze na poborze prądu. Sprawdź, dlaczego zastosowanie ekonomicznego grzejnika elektrycznego jest idealne dla Ciebie.

Ogrzewanie pokoju wydajnym kaloryferem na prąd

 

Z czego zbudowany jest grzejnik akumulacyjny AeroFlow® ?

Technologia AeroFlow składa się z idealnej kombinacji specjalnie ukształtowanych listew stalowych i rdzenia akumulacyjnego z wysoko zagęszczonego szamotu. Ciekawostką jest grubość rdzenia. W tak zwanym “gorącym procesie prasowym” – wkład, który ma 16 cm zamieniany jest na 2 cm. Mimo to właściwości akumulacyjne nie ulegają zmianie, a ekonomiczne grzejniki na prąd otrzymują tak cienką formę jak nigdy dotąd. W takim wkładzie hermetycznie zatopione zostały przewodniki cieplne wykonane z chromu 

W przeciwieństwie do konwencjonalnych wydajnych grzejników elektrycznych, to nie stalowa obudowa jest ogrzewana, ale szamot który bardzo dobrze przechowuje ciepło, aby utrzymać temperaturę kaloryfera na stałym poziomie przez długi czas bez konieczności ładowania.

Grzejnik elektryczny nagrzewa się bardzo szybko i równomiernie. Ponadto żebrowana powierzchnia kaloryfera elektrycznego pokojowego AeroFlow emituje więcej promieniowania cieplnego niż urządzenia o płaskiej powierzchni. Dzięki takiej budowie sprawdza się on doskonale chociażby jako grzejnik łazienkowy na prąd. Nasza oferta dopasowana jest w taki sposób, aby produkty wykorzystywały maksimum energii, a następnie zmieniały ją w ciepło w Twoim domu i to w wydajny sposób. Dzięki temu są energooszczędne. Koszty ogrzewania za pomocą wydajnego kaloryfera na pewno okażą się znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych grzejników, potwierdzają to opinie naszych klientów.

                                         …………………………………………..

   4.9                        5.0                   5.0                       5.0

Co charakteryzuje grzejnik elektryczny AeroFlow®?

Osiąganie tak fantastycznych rezultatów możliwe jest dzięki wykorzystaniu do produkcji wyłącznie najwyższej jakości materiałów oraz nowatorskich technologii. Prezentowany grzejnik elektryczny pokojowy bądź łazienkowy został przygotowany z myślą o trwałości i oszczędności. Dzięki temu oferowane produkty bez trudu przetrwają wiele lat, a ich skuteczność pozostanie na tym samym poziomie. Warto wspomnieć o innym kontekście jednej z największych zalet wspomnianego urządzenia – kaloryfer elektryczny pobiera ciepło jedynie przez pewien czas. Oznacza to, że instalacja będzie zużywać się znacznie wolniej, ponieważ elementy odpowiedzialne za wydajność sprzętu na prąd są wolne od potrzeby ciągłego funkcjonowania, co ma miejsce w przypadku rozwiązań innych niż akumulacyjne.

kaloryfery elektryczne na prąd

Jak działa Grzejnik elektryczny energooszczędny AeroFlow®?

Oferowane wydajne i ekonomiczne grzejniki elektryczne nie działają w sposób ciągły – pobierają prąd tylko przez 20 minut w ciągu godziny do maksymalnego naładowania, następnie wyłączają się i 40 minut oddają ciepło zakumulowane wewnątrz bez użycia prądu. Cykl krótkiego ładowania i oddawania ciepła powtarza się w ciągu całego dnia. Jeśli pomieszczenie będzie utrzymywało temperaturę zadaną na termostacie, grzejnik łazienkowy czy pokojowy nie włączy się na kolejne ładowanie do czasu aż temperatura spadnie poniżej zaprogramowanej lub w celu podtrzymania temperatury włączy się do ładowania tylko na kilka minut. To wszystko sprawia, że nasze energooszczędne ogrzewanie elektryczne kaloryferem spełnia potrzeby każdego klienta i dba o jego budżet. Temperatura powierzchniowa grzejników elektrycznych AeroFlow wynosi 30 – 65 stopni Celsjusza w zależności od ustawienia.

Wykorzystanie urządzeń na prąd przekłada się na znacznie niższe rachunki oraz mniejsze obciążenie domowej sieci energetycznej. Łatwo zatem się domyślić, że mniejsze zużycie pozwala na poszukiwanie alternatywnych źródeł zasilania, jak na przykład wykorzystanie energii odnawialnej. Ekonomiczne grzejniki na prąd AeroFlow doskonale radzą sobie z zapewnieniem ciepła w całym domu, nawet gdy są połączone jedynie z odpowiednio przygotowaną instalacją fotowoltaiczną lub innym rodzajem energii z ekologicznego źródła. Montaż dostępnego w naszej ofercie kaloryfera elektrycznego łazienkowego lub pokojowego to ogromny krok w trosce o zdrowe i czyste środowisko, zarówno w otoczeniu domu, jak i w znacznie większej skali.

ogrzewanie pokoju grzejnikiem elektrycznym na prąd

Półprzekrój naszych urządzeń elektrycznych:

 1. Wkład szamotowy ze zintegrowanym przewodem grzejnym

 2. Obudowa ze stali nierdzewnej

 3. Powłoka proszkowa RAL 9010

 4. Żebra AeroFlow

 5. Ruchoma pokrywa 

 6. Ciepło konwekcyjne 75%

 7. Ciepło promieniowe 25%

Fotowoltaika do ogrzania domu 

Kolejną cechą charakterystyczną wydajnych grzejników elektrycznych AeroFlow jest dbanie o Twój komfort. Nasze ekonomiczne kaloryfery na prąd zamontujesz w każdym budynku, w którym nie będziesz chciał wykonywać większych rewolucji lub gdy chcesz szybko wymienić sposób ogrzewania na inny. Wydajny grzejnik elektryczny pokojowy czy łazienkowy jest dodatkowo bardzo łatwy w obsłudze. Produkt nie wymaga specjalnego montażu, dlatego umieścisz go w dowolnym miejscu w domu. Ciepło magazynowane w ceramicznym rdzeniu jest oddawane powoli, dzięki temu możesz ogrzewać swój dom za darmo, łącząc system grzewczy AeroFlow z fotowoltaiką.

uż dziś postaw na ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania, wybierając nowoczesne produkty do ogrzewania pomieszczeń. Kaloryfer na prąd to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy, gdy temperatura zaczyna spadać. . Dowiedz się więcej >

grzejniki pokojowe elektryczne

Termostat LED  FlexiSmart – Trzy sposoby sterowania

1. Sterowanie ręczne – Ustawienie żądanej temperatury pokojowej bezpośrednio na grzejniku. Wbudowany czujnik temperatury wyłącza ogrzewanie po osiągnięciu temperatury docelowej.

2. Zaprogramowanie ogrzewania z góry na każdy dzień tygodnia – Możliwość ustawienia żądanej temperatury dziennej i nocnej w określonych godzinach lub ochrony przed zamarzaniem. Dzięki czemu można indywidualnie regulować poziom ogrzewania aby dopasować go do codziennych potrzeb i cieszyć się komfortem każdego dnia.

3. App Control – Wbudowany termostat można rozszerzyć za pomocą interfejsu (opcja dodatkowo płatna), który łączy router z telefonem lub tabletem. Dzięki bezpłatnej aplikacji możliwe jest zdalnie sterowanie kilkoma grzejnikami.

Sterowanie telefonem możliwe dzięki modułowi FlexiSmart

Zdajemy sobie sprawę, jak problematyczne bywa ogrzewanie domu w zimę. Kiedy nadchodzą siarczyste mrozy, niejednokrotnie konieczne jest nawet dopasowanie swojego harmonogramu do ciągłego pilnowania, aby kaloryfery utrzymywały stałą temperaturę – zarówno w przypadku urządzeń na prąd, jak i mieszkań ogrzewanych wydajnym piecem. Wychodzimy naprzeciw tym problemom i przedstawiamy ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli skutecznie oszczędzić czas i zachować spokój podczas nieobecności w domu.

 • Urządzenie łączące domowy router z aplikacją w telefonieogrzewanie grzejnikiem elektrycznym AeroFlow
 • Możliwość kompatybilnego działania kilku grzejników
 • Element inteligentnego domu
 • Obsługa przez system Android i iOS

Innowacyjne i energooszczędne ogrzewanie elektryczne, które znajduje się w naszej ofercie stanowi element inteligentnego domu i jest prawdziwą rewolucją w technologii grzewczej. Co to dla Ciebie oznacza? Dzięki modułowi FlexiSmart i bezpłatnej aplikacji w swoim mobilnym urządzeniu będziesz miał kontrolę nad grzejnikami na prąd niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś.

Zdalna obsługa takich urządzeń jak kaloryfer pokojowy czy łazienkowy grzejnik elektryczny pozwala w sposób wygodny utrzymać komfort termiczny we wnętrzach. Wpływa to na oszczędność energii np. kiedy nie ma Cię w domu. Brzmi świetnie, prawda? Taka kontrola pozwoli Ci także na szacowanie kosztów oraz dopasowanie działania urządzeń do Twojego domu. Postaw zatem na nowoczesną, energooszczędną technologię i wybierz elektryczne kaloryfery konwekcyjne AeroFlow.

Dowiedz się więcej >

Choć globalne zasoby paliw kopalnych kurczą się z roku na rok, ogrzewanie elektryczne w Polsce wciąż nie należy do najpopularniejszych. Wszystko przez stosunkowo wysokie ceny energii, mające wpływ na ostateczne koszty eksploatacji systemu grzewczego. Z tego powodu kotły węglowe i gazowe w dalszym ciągu postrzegane są jako bardziej wydajne i tańsze od niekonwencjonalnych metod. Tymczasem, energooszczędne ogrzewanie elektryczne wcale nie musi być droższe niż instalacja gazowa czy piec na węgiel pod warunkiem zastosowana odpowiednich rozwiązań, podnoszących wydajność całego systemu.

Zalety grzejników elektrycznych

Warto pamiętać, jak praktyczne jest wykorzystanie prądu do ogrzewania lub dogrzewania pomieszczeń. Dlaczego? Po pierwsze, kaloryfer elektryczny ustawisz w dowolnym miejscu oraz w razie potrzeby możesz go dowolnie przestawiać. Nie musisz także wykonywać robót budowlanych (to szczególnie ważne w przypadku ścian z karton-gipsu lub drewna), a montaż jest szybki i nieskomplikowany. Po drugie, cena w stosunku do tego, jak jest wydajny, wcale nie jest wysoka – nie zapominaj o braku konieczności budowy lub modernizacji instalacji CO.

W dodatku jest to rozwiązanie ekologiczne. Ogrzewanie elektryczne uznawane jest za niskoemisyjne. Również recykling elementów, z których zbudowany jest kaloryfer na prąd, jest neutralny dla środowiska. Spore oszczędności zapewnia też automatyczne wyłączanie się urządzenia i oddawanie nagromadzonej energii – to wydajny i efektywny sposób na inteligentne korzystanie z ciepła. Pamiętaj też o tym, jak bardzo wpływa to na cenę energii. Już po kilku miesiącach wyraźnie odczujesz to na swoich rachunkach.

Jeśli chcesz zapewnić komfort swoim bliskim, a także znaleźć czysty system grzewczy dla własnych czterech ścian, to wybierz kaloryfery na prąd. Przekonaj się, jak atrakcyjna jest ich cena kaloryferów Aeroflow. Jeśli mieszkasz w domu, pomyśl o instalacji fotowoltaicznej i pompie ciepła, do których otrzymasz dotację z programów rządowych. Jeśli zintegrujesz nasze wydajne ogrzewanie z taką instalacją, będziesz zaskoczony, jak niskie mogą być rachunki i jak przyjemnie może być we wnętrzach.