Napisz do nas

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer tel. (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat (wymagane)

  Treść wiadomości

  Administratorem danych osobowych jest Henimax z siedzibą w Gubinie.

  Klikając „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Polityka Prywatności i szczegółowymi informacjami o przetwarzaniu danych tam zawartymi.

  Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje wątpliwości w sekcji FAQ? Nie szkodzi! Widocznie Twój przypadek wymaga indywidualnych konsultacji. Ogrzewanie akumulacyjne to prosty i niedrogi sposób na ciepło, dlatego warto poszukać sposobów dopasowania urządzeń AeroFlow do Twoich pomieszczeń. Skorzystaj z okna komunikatora i zadaj pytanie. Jeśli wolisz porozmawiać z konsultantem przez telefon, wystarczy, że zostawisz swoje namiary w tym miejscu – na pewno oddzwonimy! O grzewczym systemie akumulacyjnym AeroFlow wiemy wszystko, dlatego:

  • pomożemy Ci dobrać optymalną moc urządzenia do metrażu;
  • podpowiemy, jak najlepiej wykorzystać patenty termoregulacyjne grzejników;
  • wyjaśnimy, na jakiej zasadzie minimalna ilość prądu może wygenerować dużo ciepła;
  • odpowiemy na pytanie, dlaczego wcześniejsze grzejniki szamotowe były duże i ciężkie, a system AeroFlow opiera się na zgrabnych, kompaktowych, łatwych w montażu panelach grzewczych.

  Nie wiesz, dlaczego ciepło z naszych grzejników podlega bardzo wolnej emisji? Do wyjaśnień dodamy opis działania szamotu – materiału ceramicznego, który jest wprost stworzony do takich zadań! Czy trzeba nastawić się na duży remont? Grzejnik AeroFlow o mocy dobranej do zadań wystarczy podłączyć do prądu bez wykonywania dodatkowych przeróbek czy prac instalacyjnych. Na wszystkie pytania odpowiadamy rzeczowo i konkretnie, ponieważ uważamy, że nasze produkty bronią się jakością i niskimi kosztami. Zapraszamy do kontaktu. Podpowiemy Ci, jak optymalnie wykorzystać zalety grzejników szamotowych w Twoim mieszkaniu!