Elektryczny grzejnik ścienny

Energooszczędne elektryczne grzejniki wiszące na ścianie, dostępne są w bogatym asortymencie naszej doświadczonej firmy Henimax. Produkty objęte są wieloletnią gwarancją i charakteryzują się świetnym wyglądem oraz doskonałymi parametrami użytkowymi.

Oferowane wyroby zużywają niewielkie ilości energii, dzięki precyzyjnym sterownikom elektronicznym. Jednocześnie wysoka ergonomia sprawia, że kontrola temperatury w pomieszczeniu jest łatwa i przyjemna. Solidne wykonanie zapewnia dużą trwałość. Kaloryfer na ścianę to także możliwość łatwiejszej aranżacji pomieszczeń, co pozwala na praktyczne wykorzystanie dostępnego miejsca. Sprawdzi się również, jeśli chcą Państwo podłączyć nowe źródło ogrzewania bez modernizacji starej instalacji czy przebudowy całej nieruchomości.

Każdy elektryczny grzejnik ścienny, wykonany jest z najwyższej klasy stali nierdzewnej. Dzięki dobrej transmisji termicznej materiałów, urządzenia szybko nagrzewają pomieszczenia, a jednocześnie błyskawicznie reagują na zmiany temperatury zewnętrznej. Zastosowanie takiego materiału do produkcji grzejnika sprawia, że jest on w pełni odporny np. na korodowanie. To również gwarancja dla każdego klienta, który wyposaży swoje mieszkanie w kaloryfery na ścianę, że raz poniesione koszty zwrócą się w trakcie użytkowania nawet kilkukrotnie.

Zmienna moc pracy urządzeń wiszących pozwala na optymalne wykorzystanie energii przy zachowaniu oczekiwanego komfortu termicznego w danym pomieszczeniu. Wbudowany termostat elektroniczny odpowiednio steruje przepływem ciepła, gwarantując niskie zużycie energii. Tym samym nowoczesne grzejniki elektryczne wiszące pozostają tanimi w eksploatacji i zarazem bardzo wydajnymi urządzeniami grzewczymi. Doskonałe efekty przyniesie zwłaszcza zintegrowanie kaloryferów na ścianę z odnawialnymi źródłami energii, jak pompy ciepła i panele fotowoltaiczne.

Wiszące grzejniki elektryczne

Dostępne w ofercie naszego sklepu wiszące grzejniki elektryczne stanowią doskonałą alternatywę dla powszechnie dostępnych na rynku urządzeń grzewczych. Inteligentne sterowniki spełniające najwyższe standardy europejskie wpływają na precyzyjne i energooszczędne ustawianie temperatury. Warto zwrócić uwagę na modele AeroFlow, mające na wyposażeniu zaawansowane opcje programowania tygodniowego. Dodatkowym atutem w proponowanych przez nas rozwiązaniach grzewczych jest możliwość ustawienia temperatury przeciw zamarzaniu. Ta opcja dostępna jest w naszych konwekcyjnych grzejnikach elektrycznych na ścianę, jak również grzejnikach łazienkowych drabinkowych.

Znajdujące się w naszym asortymencie rozwiązania to uniwersalne konstrukcje, które sprawdzą się zarówno w nowo wybudowanym apartamentowcu, jak i zabytkowej kamienicy o słabszych parametrach energetycznych. W takim wypadku trzeba tylko zaplanować zapas mocy grzewczej. Nasi eksperci doradzą wybór odpowiedniego grzejnika elektrycznego na ścianę, dopasowując go pod kątem planowanej przez klienta eksploatacji.

Stabilna emisja ciepła, jaką oferują wiszące grzejniki elektryczne do montażu ściennego, gwarantuje, że wszystkie osoby przebywające w domu, biurze albo gabinecie lekarskim będą czuły się komfortowo. Efektowny wygląd oraz możliwość większej dowolności przy aranżacji przestrzeni sprawia, że kaloryfery na ścianę są szczególnie praktyczne w mniejszych pomieszczeniach, a także tych o nieregularnych kształtach.

Elektryczne grzejniki do montażu na ścianie

Nasze produkty to nowoczesne rozwiązania charakteryzujące się świetnym designem. Doskonale komponują się zarówno z minimalistycznym wystrojem nowych mieszkań, jak i starszych kamienicach, w których nadal ogrzewanie stanowi istotny problem. Wiekowe pomieszczenia niezbyt dobrze komponują się z nowoczesnymi systemami ogrzewania, a ze względu na drewniane podłogi systemy podłogowe są niemożliwe do instalacji. Tutaj świetnie zdadzą egzamin nasze kaloryfery na ścianę, które w razie potrzeby można zasłonić w okresach letnich, by nie ingerowały w wystrój całości.

To także świetny pomysł dla letnich domków letniskowych, które dzięki kaloryferom na ścianę można zamienić w budynki całoroczne. Dla ekologicznego uzupełnienia całości można je zintegrować z panelami fotowoltaicznymi, które również posłużą do podgrzania wody. Takie źródło ciepła zajmie niewiele miejsca i bez problemu zmieści się nawet w małych pomieszczeniach.

Precyzyjne rozwiązania pozwalają na bardzo dokładną kontrolę temperatury z przedziałem co 0,1 Co. Przejrzyste ekrany LCD grzejników ściennych umożliwiają szybki odczyt aktualnej wartości, a dyskretny i zarazem elegancki wygląd sprawi, że dopasują się do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Wydajność w połączeniu ze sporymi możliwościami w zakresie konfiguracji pracy sprawiają, że grzejniki elektryczne na ścianę stanowią niezwykle atrakcyjną alternatywę dla typowych urządzeń grzewczych stosowanych w obiektach użytkowych. Ich obsługa jest intuicyjna i wygodna dla użytkownika, a sam grzejnik jest solidnie wykonany, stanowiąc ciekawy wizualnie element wyposażenia pomieszczenia.

Wiszące grzejniki elektryczne – doskonałe do małych wnętrz

Nasze urządzenia świetnie spisują się we wnętrzach o niewielkiej powierzchni, w których liczy się każdy centymetr kwadratowy przestrzeni. Ponieważ montuje się je na ścianie, zapewniają oszczędność miejsca na podłodze, co pozwala na jego dowolne zagospodarowanie. Co równie istotne, oferowane wiszące grzejniki elektryczne są intuicyjne w obsłudze, gdyż każdy z nich został wyposażony w czytelny panel sterowania. Dzięki temu zmiana ustawień jego działania przebiega błyskawicznie i jest możliwa bez żadnych specjalistycznych umiejętności.

Sprzedajemy urządzenia o uniwersalnym zastosowaniu, które doskonale spisują się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach. W zależności od modelu nadają się do klasycznie wykończonego salonu, nowoczesnej łazienki czy przytulnej sypialni. W każdym wydaniu nasze wiszące grzejniki elektryczne zapewniają doskonałą wydajność i bezpieczeństwo działania. To produkty zaprojektowane z myślą o wieloletnim użytkowaniu, wysoce odporne na zniszczenia mechaniczne, wilgoć czy zmienne temperatury.

Czym się kierować przy wyborze danego urządzenia? Kluczowym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest moc. W takim razie, w jaki sposób ją określić? Jej wartość powinna odpowiadać zapotrzebowaniu energetycznemu pomieszczenia – przyjmuje się, że na 1 m2 przestrzeni potrzebna jest moc grzewcza na poziomie ok. 100-120 W. Jeżeli więc wnętrze ma np. m2, odpowiednie będą wiszące grzejniki elektryczne o mocy ok. 500-600 W. Takie i inne modele są dostępne w naszej ofercie w korzystnych cenach.

Jeżeli są Państwo na etapie poszukiwań rozwiązań grzewczych dla swojego domu albo firmy, to zapraszamy do wyboru oferty naszych elektrycznych grzejników wiszących. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w doborze produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb.