Łazienka jest takim pomieszczeniem, w którym utrzymywanie temperatury na komfortowym poziomie jest bardzo ważne. W naszym asortymencie znajdą Państwo elektryczny grzejnik drabinkowy z termostatem, który stanowi doskonałe rozwiązanie grzewcze do każdej łazienki.

Grzejniki tego typu mają różne kształty i wymiary uzależnione od konstrukcji i mocy elementu grzejnego. Z wyglądu grzejniki elektryczne drabinkowe elektryczne są bardzo podobne do grzejników drabinkowych podłączanych do instalacji wodnych centralnego ogrzewania i często z nimi mylone. Najczęściej wybieranym przez klientów jest grzejnik łazienkowy Alex z termostatem KTX4, charakteryzuje się on wygięta rurką w kształcie C oraz zachowaniem przestrzeni między sekcjami grzejnika, pozwalają na łatwe zawieszanie tekstyliów do wysuszenia.

Sprawdzające się w roli suszarki łazienkowej urządzenia są powszechnie stosowane również w kuchniach, garażach oraz pomieszczeniach gospodarczych. Nasze produkty cechują się energooszczędnością, wysoką jakością wykonania i niezawodnością.

Drabinkowy Grzejnik elektryczny łazienkowy z termostatem

Warto wybrać łazienkowy grzejnik elektryczny z termostatem ponieważ licznik czasu pracy pozwala na kontrolowanie zużytej energii, dodatkowo rozbudowana 5-stopniowa regulacja.

Temperatury grzejnika umożliwiają szybkie rozgrzanie go od 30°C – 60°C. Drabinkowe grzejniki łazienkowe mogą służyć jako suszarka do ręczników czy bielizny, dzięki czemu oszczędzamy dużo miejsca, a proces suszenia jest bardzo szybki. Mogą być przykrywane w całości bez ryzyka uszkodzenia czy odłączenia od zasilania.

Użycie trwałych i dobrych jakościowo materiałów sprawia, że urządzenia działają bezawaryjnie przez wiele lat. Gwarancja producenta – firmy Terma, na grzejniki łazienkowe to 8 lat funkcjonowanie i 2 lata na termostat.

Praktyczne, elektryczne grzejniki drabinkowe stanowią zarówno element o dużych walorach dekoracyjnych, jak i użytkowych. Jednocześnie doskonale pasują do minimalistycznych wnętrz nowoczesnych łazienek oraz kuchni.

Lekka konstrukcja tych grzejników umożliwia bezpieczny montaż niezależnie od technologii, w jakiej została wykonana ściana. Należy jednaj pamiętać, że grzejniki łazienkowe instalowane w łazience na stałe muszą być mocowane w odpowiedniej odległości od wanny lub brodzika. Najlepiej w tak zwanej III strefie ochronnej, czyli co najmniej 60 cm od krawędzi wanny lub brodzika. Jeżeli chcemy umieścić je bliżej – w II strefie – grzejniki łazienkowe muszą zostać pokryte proszkowym podkładem epoksydowym. Instalowanie grzejników bezpośrednio nad wanną – w strefie I lub 0 – jest zabronione. Zgodnie z przepisami obudowa grzejnika łazienkowego zamontowanego w III strefie powinna zabezpieczać go przed wodą kapiącą z góry (IP X1). Natomiast grzejnik zainstalowany lub ustawiony w strefie II musi mieć ochronę przed bryzgami wody (IP X4)

Solidny łazienkowy grzejnik drabinkowy wyposażony w termostat to również doskonały wybór tam, gdzie brakuje odpowiedniej wentylacji albo nie jest ona wystarczająco wydajna. Pozwalają one na redukcję podwyższonej wilgotności po kąpieli, zapobiegając rozwojowi grzybów i pleśni na ścianach oraz suficie, dodatkowo funkcja w termostacie tzw.  ANTIFREEZE, zabezpieczenie przed spadkiem temperatury grzejnika poniżej 5-7°C.

Drabinkowe, elektryczne grzejniki łazienkowe w dobrej cenie

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem i dobrą ceną. Są dostępne w podstawowym kolorze białym RAL 9016 i kilku wariantach kształtu drabinki łazienkowej dzięki czemu mogą Państwo z łatwością dobrać do stylu, w jakim zostały zaprojektowane wnętrza. Zmiana koloru na dowolny kolor RAL wiąże się z dodatkową dopłatą i wydłużonym okresem oczekiwania. Podstawowa wersja grzejnika łazienkowego na prąd Alex 600W i Alex 400W w kolorze białym jest dostępna w naszym sklepie internetowym od ręki.

Wysokiej klasy drabinkowe grzejniki łazienkowe to nowoczesne rozwiązania pozwalające utrzymać komfort termiczny i prawidłową wilgotność w pomieszczeniach o ograniczonym obiegu powietrza. Doskonale sprawdzą się zarówno w łazience, jak i kuchni czy jadalni.

Urządzenia dostępne w asortymencie naszej firmy Henimax pozwalają na łatwe sterowania temperaturą. Umożliwiają precyzyjną kontrolę poziomu ciepła i sprawiają, że obsługa sprzętu jest bardzo prosta.

W zależności od znamionowej mocy elektrycznej elementu grzejnego można kupić wyroby o różnych wymiarach, proporcjonalnych do oferowanej wydajności. Dokonując wyboru, należy uwzględnić wielkość pomieszczenia, jakość izolacji oraz szczelność ewentualnych okien i drzwi.

Jeżeli szukają Państwo wysokiej klasy elektrycznego grzejnika łazienkowego typu drabinkowego z termostatem, to zdecydowanie warto zapoznać z naszą ofertą! Mamy wyłącznie najwyższej jakości produkty objęte długą gwarancją.