Elektryczny grzejnik konwektorowy

Nowoczesny elektryczny grzejnik konwektorowy w atrakcyjnej cenie mogą Państwo zamówić w ofercie naszej firmy Henimax, zamówienie można złożyć poprzez sklep internetowy, mailowo lub zakupić osobiście w naszej siedzibie w Gubinie na ul. Partyzantów 22.

Oferowane przez nas produkty są cenione zarówno przez klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm oraz przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych i administratorów budynków. Najlepsze ogrzewanie elektryczne na rynku, które idealne sprawdzi się w połączeniu z energią ze źródeł odnawialnych. Zaryzykujemy stwierdzenie, że nasz akumulacyjny grzejnik elektryczny jest lepszym rozwiązaniem niż maty grzewcze, tak często proponowane w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi. Szybkie nagrzewanie pomieszczenia, poczucie realnego ciepła, połączenie konwekcji i promieniowania, pobór prądu 20 minut lub mniej w ciągu godziny, następnie tylko krótkie doładowania w celu dogrzania pomieszczenia, precyzyjny termostat oraz brak specjalistycznych instalacji i serwisów wpływają na wybór przez klientów naszych ekonomicznych grzejników elektrycznych jako ogrzewanie pod instalację fotowoltaiczną.

Grzejnik konwektorowy cena

Wiele osób zanim coś kupi, najpierw przeliczy koszty. Cena dodatkowych instalacji, pomieszczeń, zbiorników i sprzętu generującego ciepło, dodatkowej obsługi, paliwa, serwisów itp…
Jak to się ma do naszego energooszczędnego ogrzewania elektrycznego?
Grzejnik AeroFlow jest kompletnym urządzeniem – posiada wbudowany termostat, wtyczkę do prądu i akcesoria do montażu na ścianę. Jedyne koszty i praca jaką trzeba włożyć to zakup, przytwierdzenie do ściany, ustawienie optymalnej temperatury i comiesięczne rachunki za prąd, chyba że grzejnik jest podłączony do własnej instalacji fotowoltaicznej – wtedy rachunki za prąd wynoszą 0zł.

Ceny grzejników konwektorowych z naszej oferty wahają się od 1599 zł do 2699zł, można również dokupić akcesoria dodatkowe, jak kółka, stópki, szczotka czy wieszak do ręczników w niskiej cenie.

Możliwe jest uzyskanie dofinansowania w rządowym programie ‘CZYSTE POWIETRZE” i wymiana pieca lub kotła starej generacji, który nie spełnia podstawowych norm dotyczących emisji pyłu i innych szkodliwych substancji na ekologiczne ogrzewanie AeroFlow. Cena elektrycznego grzejnika konwektorowego może zmniejszyć się dzięki rządowej dotacji nawet o 80%.
Nasze grzejniki elektryczne są najtańszymi tego typu na rynku. Czym różni się cena? Kupujesz ogrzewanie bezpośrednio od głównego ich dystrybutora na Polskę. Różnica jest też w produktach użytych do jego wyprodukowania – nasza obudowa jest ze stali nierdzewnej, konkurencyjne produkty mają aluminiową obudowę, która jest droższa w produkcji ale czy bardziej wytrzymała…?
Kup grzejnik elektryczny w najlepszej cenie.

Niezawodne grzejniki konwektorowe

Niskie ceny niezawodnych i wydajnych rozwiązań grzewczych sprawiają, że są one bardzo popularne zarówno w zastosowaniach domowych, jak i komercyjnych, swoim wyglądem przypominają zwykłe kaloryfery CO tyle że na prąd. Wbudowany termostat pozwoli na utrzymanie zadanej temperatury niezależnie od warunków panujących aktualnie w danym pomieszczeniu.

Jeżeli szukają Państwo prostego, a zarazem efektywnego sposobu na ogrzanie mieszkania, biura albo apartamentu hotelowego, to zapraszamy do wyboru oferty naszych elektrycznych grzejników konwektorowych w niskich cenach. Zapewniamy fachowe wsparcie w doborze sprzętu, dopasowując go do indywidualnych potrzeb a zakupu można dokonać w naszym sklepie internetowym.