W tej kategorii prezentujemy małe, płaskie elektryczne piece akumulacyjne na ścianę. Wydajny, dynamiczny Stiebel Eltron SHS o mocy od 1,2 do 5 kW potrafi ogrzać nawet bardzo duże pomieszczenie! Seria SHS łączy wszystkie zalety dawnego ogrzewania z cegieł szamotowych z doskonałym wyglądem, dzięki któremu mały wiszący grzejnik wkomponuje się w każdą przestrzeń. Jednocześnie taki niewielki sprzęt może działać z dużą mocą, zapewniając podwyższoną temperaturę w obszernych wnętrzach. Dzięki zastosowaniu technologii gromadzenia ciepła w zagęszczonych wkładach magnezytowych pobiera energię elektryczną tylko do ich nagrzania.

Płaskie, kompaktowe urządzenia grzewcze do eleganckiego wnętrza

Wysokie rachunki za prąd, niezadowalające efekty i mało precyzyjna regulacja to najczęstsze przyczyny braku satysfakcji z ogrzewania. Czas zmienić niefunkcjonalne, stare urządzenia na płaski elektryczny grzejnik na ścianę Stiebel Eltron SHS. Oferujemy wiszące, dynamiczne piece akumulacyjne, które zapewniają:

  • łatwą obsługę dzięki czytelnemu panelowi LCD,
  • kontrolę nad energią elektryczną przez regulator ładowania,
  • zarządzanie temperaturą sterownikiem jej poziomu w pomieszczeniu
  • tygodniowe programowanie indywidualne.

Montując mały, płaski, elegancki piec dynamiczny Stiebel Eltron SHS w swoim pomieszczeniu zyskasz nie tylko wygodne ogrzewanie, ale także przejmiesz pełną kontrolę nad regulowaniem temperatury. We wnętrzu zawsze będzie tyle stopni, ile potrzebujesz.